Gizlilik

Zeynalov Soundtracks’a üye olmak veya sadece ziyaretçi (üye olmayan ama zeynalovsoundtracks.com’un servislerinden sınırlı biçimde yararlananlar) olarak Zeynalov Soundtracks’ın hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz Zeynalov Soundtracks tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Zeynalov Soundtracks gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.


Zeynalov Soundtracksa verdiğiniz bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta, IP bilgileri gibi) bilgiler, bazıları da tercihinize bağlı olarak bize verdiğiniz veya erişmemize onay verdiğiniz bilgilerdir. Zeynalov Soundtracks, verdiğiniz bu bilgiler ile varsa sağladığınız içerikleri dilediği sürece, bilgiler ve içerikler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir.


Zeynalov Soundtracks, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır. zeynalovsoundtracks.com web sitemizde kayıt yaptıran üyelerimizin bilgileri, yasalardan kaynaklanan hukuki haller dışında hiç bir şekilde hiç bir nedenle üçüncü taraf kişi veya kurumlarla paylaşılmaz.


Zeynalov Soundtracks, zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.


Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, Zeynalov Soundtracks’ı her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 01 Mart 2020 tarihinde güncellenmiştir.